شهرداری امیدیه

درحال بارگذاری ...

پاک باشیم و خدمتگزار
بازگشت

زیباسازی معابر شهر با کاشت گلهای فصلی توسط شهرداری امیدیه

با توجه به اهمیت و ضرورت فضای سبز در ارتقا کیفیت زندگی شهرنشینی، زیبایی بصری و کنترل آلودگی هوا، این شهرداری با توجه به آغاز فصل تابستان اقدام به کاشت گلهای فصلی اعم از تاج خروس،پریوش، ناز و آهار نموده است.

مهندس محمدرضا شریفات شهردار امیدیه از شکوفایی عرصه سبز با انجام عملیات گل کاری خبر داد و افزود: کاشت گل در راستای زیباسازی مناظر عمومی شهری خدمتی در جهت رفاه حال شهروندان و ایجاد آرامش روانی و بصری است.

شهردار امیدیه افزود: در همین راستا و باهدف ایجاد طراوت و شادابی در سطح شهر که مترادف با زندگی، حیات، تنفس، پاکیزگی و بهداشت محیط، زیبایی و طراوت و آرام‌کننده روح و روان و پاکیزه کننده هوا است؛ واحد فضای سبز با تلاش مستمر ۴۰۰۰ بوته را در ۴۲۰۰۰ مترمربع از فضاهای سبز شهری گل‌ کاری می‌کند.

وی در ادامه بر نقش درخت و گل در حفظ محیط‌ زیست و کاهش آلودگی محیط شهری اشاره کرد و گفت: کاشت فضای سبز باهدف ایجاد فضای صمیمی سرشار از رنگ و احساس طبیعی و معیارهای باکیفیت، همراه با ایده‌های خوب، محلی برای استراحت و تفریح و سرگرمی و عاملی جهت جلوگیری از آلودگی محیط‌ زیست و مبارزه با سروصدا با در نظر داشتن حفظ منابع طبیعی و محیط‌ زیست انجام می‌شود.

شریفات گفت: عملیات گل‌ کاری در پارک‌ها، میدان‌ها و بلوارها توسط واحد فضای سبز حوزه خدمات شهری شهرداری امیدیه هم‌ اکنون در حال انجام است.


تاریخ: ۱۳۹۹/۰۳/۲۱

دسته: اخبار شهرداری


نظرات دیگران درباره این مطلب

برای نوشتن دیدگاه باید شوید