اقدامات شهرداری امیدیه برای پیشگیری از شیوع کرونا ویروس

روز سه شنبه و پس از برگزاری جلسه ستاد بحران شهر در دفترشهردار امیدیه اقدامات پیشگیرانه شهرداری برای مقابله با کرونا ویروس آغاز شد.
حسب دستور مهندس محمدرضا شریفات رییس ستاد بحران شهر امیدیه بلافاصله با ایجاد سه کارگروه پیشگیری، نظارت و آموزش و بکارگیری نیروها و ماشین آلات مخصوص عملیات لایروبی، گندزدایی، آهک پاشی و ضدعفونی نمودن معابر اصلی شهر آغاز شد. همزمان با تشکیل ده گروه چهار نفره بسته های آموزشی براساس دستورالعمل های مرکز بهداشت میان صنوف و شهروندان توزیع گردید.
اماکن پرخطر مانند آرایشگاه های زنانه و مردانه، اغذیه فروشان، رستوران ها و سوپرمارکت ها با توجه به اولویت بهداشتی هدف کارگروه آموزشی این شهرداری قرار گرفت. 
در شهر میانکوه نیز شهرداری امیدیه با همکاری سپاه ناحیه امیدیه اقدامات لازم را بعمل آورد. طی روزهای گذشته با تولید بیش از 32000 لیتر حدود 40000 متر از جوی ها و انهار شیرآهک پاشی شد و 6000 لیتر مواد خالص ضدعفونی و 16000 لیتر در اماکن عمومی و سطح معابر برای ضدعفونی به کار برده شد.
مهندس شریفات از شهروندان محترم امیدیه درخواست کرد از رفت و آمد غیرضرور پرهیز کنند تا روند مقابله با کرونا ویروس و انشاالله رفع کامل این ویروس به نحو مطلوب صورت پذیرد.


یک جواب بنویسید

ایمیل دیده نمیشود. لطفاً گزینه های مشخص شده با ستاره را پر کنید *